Galen Ataşman Telefon0533 481 89 81     Galen Ataşman Mail galenatasman.com mail adresi
  • Galen Ataşman Twitter
  • Galen Ataşman Facebook
  • Galen Ataşman Pinterest
  • Galen Ataşman Youtube
  • Galen Ataşman Youtube

Soosan Sb20 Hidrolik Kırıcı

Soosan Sb20 Hidrolik Kırıcı

Galen Group soosan sb20 hidrolik kırıcı taşıma ve kompakt ataşmanlar ekskavatörünüz, loderiniz(yükleyiciniz), bobcatiniz ve iş makinanız ile uyum içinde çalışmak üzere tasarlanan kırıcılardır ve çeşitli kırma uygulamalarında etkileyici sonuçlar verir. Soosan sb20 hidrolik kırıcılar, ihtiyacınız olan tutarlı gücü ve performansı sağlamak için ekskavatörünüzle uyum içinde çalışır; soosan sb20 hidrolik kırıcı, sağlam tasarımınıza ve operasyonlarınıza uygun çeşitli çalışma aletleri ve kırıcı konfigürasyonları ile en zorlu projelerin üstesinden gelmeye hazırdır.

Orta ve ağır bir ekskavatör kaya delicisinden istediğiniz her şey. Soosan sb20 hidrolik kırıcı verimli ve yüksek oranda uyarlanabilir ürünlerdir. Bu şekilde çok yönlüdürler. Üstün verimlilik ve performansı, yüksek dayanıklılık ve çevre üzerindeki düşük etkiyle birleştirirler. Çok çeşitli görevlerde ortağınız olarak soosan sb20 hidrolik kırıcıyı seçin. Tekerlekli ve paletli ekskavatörler gibi çok çeşitli taşıyıcılar için uygundur; işi hızlı ve ekonomik yapıyorlar! Galen Group Çelik Üretim A.Ş olarak , yüksek “Müşteri Memnuniyetini” hedefleyen bir vizyona sahibiz.

Ankara’da bulunan fabrikamızda ekskavatörünüz,loderiniz(yükleyiciniz), bobcatiniz, tekerlekli ve paletli ekskavatörünüz ile uyumlu soosan sb20 hidrolik kırıcıyı en uygun fiyata en yüksek kaliteyle yapılmaktadır. Sadece bununla yetinmiyoruz aynı zaman kova imalatı,tadilatı ve ataşmanlar üretiyoruz.

Benzer Konular