Galen Ataşman Telefon0533 481 89 81     Galen Ataşman Mail galenatasman.com mail adresi
  • Galen Ataşman Twitter
  • Galen Ataşman Facebook
  • Galen Ataşman Pinterest
  • Galen Ataşman Youtube
  • Galen Ataşman Youtube

Ekskavatör Genel Maksatlı Kovası

Ekskavatör Genel Maksatlı Kovası

Ekskavatör Genel Maksatlı Kovası genellikle taş ocaklarında ve madenlerde, patlatılmış veya kullanıma hazır malzemelerin yüklenmesinde kullanılmak üzere Hardox 400 kullanılarak üretilir. İstenmeyen nesneleri, kayaları ve döküntüleri Ekskavatör Genel Maksatlı Kovası ile daha ince malzeme bırakırken ayırın.

Galen Grup Ekskavatör Kovaları piyasadaki kovaların aksine en yüksek kalitedeki malzemeden yapılmakta, kaynak işçilikleriyle ön plana çıkmakta, proje ve tasarımının farklılık göstermesiyle müşteri odaklı kullanım kolaylığıyla vazgeçilmez olmaktadır.

Galen ekskavatör kovalarını kullanan müşterilerin çoğu yakıt tasarrufunu, makinalarının daha rahat çalıştığını dile getirmektedir. Bununla kalmayıp müşterilerin istekleri doğrultusunca farklı tip ve tarzda kullanım alanına göre hafriyatta, inşaatta, patlatma da farklı kovalarda üretilmekteyiz. Sadece müşteri kovayı ne maksatla kullanmak istediğini dile getiriyor ve o kullanıma uygun malzeme spekti hazırlanıyor ona uygun kova imal edilmiş oluyor. Galen ekskavatör kovalarıyla tanıştıktan sonra 18 yıl Galen Grup kovalarını kullanan bizimle bu samimiyeti güveni yaşayan müşterilimizde mevcut.
Benzer Konular